Mağara Haber ve Günce

Mağara Haber/Günce

Zonguldak Faaliyeti- Part 1

Deneyim olsun diye planladığımız Sakaltutan mağarasına kardan dolayı yolunun kapalı olması nedeniyle gidemedik. Hafta içinde Cumhur abinin Kızılelma yapalım diye ortaya attığı fikir, Çarşamba toplantısında tekrar dile geldi ve hemen talep topladık. Hümak'tan arkadaşların katılımıyla 11 kişilik ekip ve iki araba olarak netleşti sayımız.

Bu Çamur Başka Çamura Benzemez:Temirözü Mağarası Eğitim Faaliyeti

16 Şubat Pazar Günü derneğimizin yeni üyeleriyle Temirözü Mağarası faaliyetini gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Derneğimizle ilk faaliyetine katılan arkadaşlarımıza hoş geldin diyoruz.

Faaliyet: Kocadağ/Datça-Araştırma Faaliyeti

''Onur, Robin, Günay, Murat ve ben. Çok da keyifli bir yürüyüş oluyor. Hele hele o manzaralaaar. Of. Gidip görün tarif edemeyeceğim:) Her yer deniz her yer yeşil muhteşem.''

2. Mehmet Ali Özel Mağara Fotoğrafları Yarışması

Türkiye Mağaracılık Federasyonu tarafından bu sene ikincisi düzenlenen Mehmet Ali Özel Fotoğraf Yarışması'na katılan ve dereceye giren fotoğrafçılar, Boğaziçi Üniversitesi İbrahim Bodur Oditoryumu’nda düzenlenen törende ödüllerini aldı.

Ejder ve Ilgarini Mağaraları Proje Faaliyeti

Derneğimiz üyeleri tarafından gerçekleştirilen bir proje kapsamında Ejder ve Ilgarini Mağarala'nı Kasım ayında ziyaret ettik. Çok eğlencceli bir hafta sonu faaliyetini geride bırakmış olduk.

Dağlı Kuylucu Proje Faaliyeti

Dernek üyelerimiz tarafından yürütülen proje kapsamında Dağlı Kuyluca faaliyetimiz tamamlanmıştır.